MÖBLER / Bord / Etagebord 9873752
nr 987 3752
Etagebord
Kina, Porslinsskivor, längd: 48 cm, djup: 37 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:54:00
100 kr
300 kr
400 kr